Haloween | Inspirations#2

          Heiii! 
Wczoraj nie pisałam, ponieważ obchodziłam swoje dwunaste urodziny. Dzień był dla mnie na prawdę świetny. Jestem szczęśliwa, że mam urodziny właśnie w jesieni; a dokładniej, w październiku. Dziś znów, mamy ostatni dzień października. 31.10; haloween. Moim zdaniem, haloween, który pochodzi z Ameryki nie powinien być obchodzony w naszym kraju; Polsce. Nasza ojczyzna, jest krajem chrześcijańskim, choć wiem, że oczywiście niektórzy są także nie wierzący. 
Wracając do tematu dzisiejszego postu: inspiracje po raz drugi w tym miesiącu. Jutro zaczyna się już listopad, więc to ostatnia pora na zrobienie takiego posta. Mam nadzieję, że fotografie ze strony weheartit, Was zaintrygują, czy tam zainspirują. 


ZAINSPIROWAŁY WAS OBRAZKI?
JAKIE WY MACIE ZDANIE O HALOWEEN W POLSCE?
Książka ,,Ten obcy'' | Jesienne inspiracje ♥

  Heiii! Wczoraj po południu była taka piękna pogoda! Świeciło słońce, a ja siedziałam na balkoniku i doczytywałam lekturę ,,Ten Obcy''. Każdy, oczywiście ma inny gust, ale ta książka; choć bardzo stara, to bardzo się mi podobała. Jest to książka o chłopaku, którego ojciec pił i go nie chciał w domu. On przychodzi pewnego dnia na wyspę, z zranioną nogą. Trzech przyjaciół go znajduję, a on w miejscowości Olszyny szuka wujka. Moim zdaniem książka jest okej, ale to jest jedna z takich książek, które się albo lubi, albo po prostu nie.
  W ostatnim tygodniu miałam zastępstwa z trzech przedmiotów; angielskiego, polskiego oraz przyrody. W tym tygodniu będę miała kilka kartkówek, odpytywań np. z historii, poprawę ze sprawdzianu z matmy oraz sprawdzian z j.polskiego.
  Powróciwszy do drugiego tematu dzisiejszego postu, a mianowicie do jesiennych inspiracji. Miałam tą notkę napisać już wczoraj, lecz nie mogłam ze względów; szkoły. Wszystkie zdjęcia z kolażu są ze strony weheartit♥. Znalazłam kilka inspirujących mnie zdjęć, więc myślę, że Wam także się spodobają! nogi z góry tonące w kolorowych liściach 
tramwaj jadący alejką kolorowych drzew
jeż w jakimś parku
czytanie książki z jakimś kotkiem
kotek
siedzenie na łóżku z herbatą i w sweterku
alejka
deszczowy dzień
zasuszone liście
czytanie książki w parku
kubek gorącej harbatki
książka 


Was też inspirują jesienne obrazki z weheartit?

Co u mnie?

  Cześć! ♥♥♥ Ostatnio dużo się u mnie działo. Od wczoraj nie siedzę już z Pauliną, tylko z kolegą. ;/ Poza tym, planuję zrobić urodziny 8 listopada, ale jeszcze ta data nie jest pewna. Swoje właściwe urodziny mam za tydzień, więc na razie mam trochę czasu do większego planowania całej imprezy.

Czas, ogólnie ostatnio mi bardzo szybko leci. Dopiero co zaczynał się październik, a teraz, już się on kończy. Trochę mnie to przeraża, ale no cóż, chyba nie jestem jedyna i muszę to jakoś przeżyć. Dobrze, że zdjęcia zostały zrobione przed tymi całymi ulewami. Kiedy jest taka pogoda nic mi się nie chcę, no ale cóż, muszę coś robić. Ostatnio nie mam czasu nawet by się na chwilę ponudzić. Cały czas, jakieś sprawy do zrobienia, szkoła, nauka, czytanie lektur, i w ogóle. To nic w porównaniu do niektórych zabieganych osobników, ale ja czasem nawet z czymś tak prostym sobie nie radzę.

A teraz coś bardziej optymistycznego: zdjęcia.  

OOTDS:


  
JA: wianek - h&m
cropp top - h&m
płaszczyk, spodnie - prezent
miodowe botki - top buty

MARTA: szary sweterek - h&m
spodnie - h&m
buty - ccc

Strony gdzie możecie mnie znaleźć:


ASK: http://ask.fm/galxxxy
WE♥IT: http://weheartit.com/gabeandgabe

Wam też czas ostatnio za szybko mija?

Organizacja bloga + sesja w polach

Hej! Po całym tygodniu w szkole, bardzo się cieszę, że jest weekend. (Tak jak i wszyscy). Ostatnio ciągle miałam kartkówki oraz sprawdziany, a także naciski, że w tym roku nasz rocznik ma test po szóstej klasie. I tak w kółko. Czasem jest to niestety bardzo męczące!

A dziś, chciałam nieco wspomnieć o małych zmianach na tym blogu, a mianowicie:
  • 1-2 razy w miesiącu post tematyczny tzw. TAG,
  •  do każdego zdjęcia zawsze dodawane będą zdjęcia,
  • za niedługo zmieni się też wygląd bloga
  • przynajmniej 1-3 razy w tygodniu post
  • żadnych przerw (w wyjątkowych sytuacjach jak wyjazd, tygodniowy, półtora tygodniowy brak postów)
  • więcej postów tematycznych
  • inne zdjęcia (bardziej tematyczne do danego posta)
  • mniej emotikonek.
Oto chyba wszystkie zmiany, które zostaną zawarte w blogu przez następne posty.
A teraz, zdjęcia, które zostały mi przesłane kilka dni temu i dlatego, tak długo nie była posta.

Sesja była zabawna i świetnie się bawiłam. Dziękuję Marcie, za upleciecie pięknego wianka. ♥