Jesień?! Taaaaaka ciepła?

             Heiii! ♥♥♥
Po wszystkich lekcjach, tych normalnych (obowiązkowych) i tych dodatkowych strasznie rozgadałam się z Martą. O wszystkich problemach, sprawach, rzeczach, szkole i ogólnie wszystkim i niczym. Poszłyśmy do lasu obok głównej drogi (o dalszą lokalizację nie trudno ale nie o to mi chodziło). Poszłyśmy tam ze względu na mostek z mchem, na którym siedziałyśmy i rozmawiałyśmy. Była tam także rzeczka, która była pełna spadających kolorowych liści z drzew.

Było tam ogólnie ładnie, a na pniach niektórych drzew znajdował się mech. Zrobiłam kilka zdjęć komórką koleżanki... Tak, zapomniałam swojej ale nie mam i tak na niej pamięci ale ok. Co do zdjęć, wyszły jak wyszły, ale następnym razem weźmiemy aparat Marty, ponieważ moja siostra wyjechała po raz drugi do Rosji do pracy a wraz ze sobą wzięła mój aparat.

Na razie, zdjęcia na bloga będę wstawiała gdy naprawię aparat, więc następny post będzie jak będą zdjęcia. Ale, gdy umówię się z Martą będzie to wcześniej niż tydzień, nie martwcie się.
Stwierdziłam jednak, że zrobię kolaże.Podoba się??? 

PS. Wielkie buziaczki dla czytelników. :* ♥♥♥

Autumn - Mamy już jesień! + kilka słów o szkole.

Heiii! ♥
Jesień jest moim zdaniem bardzo inspirująca, piękna i niekoniecznie tylko szara. Niektórzy jednak tak uważają. Oczywiście, zgodzę się, że np. w listopadzie jest szaruga, leje deszcz, zimno jest, nic się nie chce, a gdy jedzie się autem lub autobusem smutno spogląda się na szybę ze spływającymi kroplami... Ale czy początek października i koniec września, z różno kolorowymi liśćmi nie jest uroczy? Chyba każdy mnie zrozumie, kto ogląda weheartit. :) Uwielbiam tą stronę podobnie jak tumblr.

W szkole wszystko dobrze, w tym roku przynajmniej na razie nie mam żadnych problemów np. z matmą, tak jak to bywało rok temu. Mam nadzieję, że będzie tak cały czas. Jeśli chodzi o jakieś przypały, to było ich całkiem wiele, ale wolę się o nich w dzisiejszym poście nie wypowiadać.

(Zdjęcia jutro ponieważ piszę z komputera mojego taty)

Nice week | My glasses

Witam wszystkich! Muszę przyznać, że nie chciało mi się iść do szkoły, ale ten tydzień był dla mnie bardzo pozytywny. Jak na razie jarzę matmę, nie mam problemów z nią a inne przedmioty także OK. Ogólnie lubię lekcje organizacyjne, bo są luźne, haha. Muszę nosić okulary, choć nie za bardzo lubię je nosić - kwestia przyzwyczajenia. Dzisiejsza sesja była dość spontaniczna. W okularach i bez w każdym razie,- zdjęcia oczywiście są. Zapomniałabym! Mam inną wf-istkę niż rok temu. Jest dość wymagająca ale na ogół okej. Mały minus - miałam ostatnio straszne zakwasy.