Dzień Mamy.

Cześć! Wczorajszy dzień bardzo mi się udał, ale niestety dopiero dodam zdjęcie w uroczej sukience w kwiatki i w wianku. :) Tak mieliśmy przedstawienie na Dzień Matki! Przedstawienie o ,,Demeter i Korze'', czyli mit. Ja akurat byłam nimfą. Tańczyłam z układu Passo-doble, z Martą, chłopakami, i z dwoma dziewczynami z przeciwnej klasy. I nie uwierzycie mi! Tańczyłam do rytmu! (Tak, normalnie mam z tym problem, jak jest jakaś ważna uroczystość lub jest coś w tym stylu i ja występuję to mam straszną tremę. Kiedyś mi się nawet zdarzyło pomylić ale mniejsza o to). Ale obiecuję, że jak spotkam się niebawem z Pauliną, to ubiorę się tak jak byłam na przedstawieniu i dodam tu zdjęcie! Paulina, nawet podsunęła mi ten pomysł więc wiem do kogo wbijać. :)(przepraszam za jakość)

WEEKEND :)

Heiiii! ♥
W tym poście chciałabym przedstawić owy weekend, który skończył się wczoraj w noc o 24. Był to dość dziwnaczny, niecodzienny, fajny, miły weekend. W sobotę, tak się złożyło, że moja mama miała urodziny, wtedy co moja koleżanka (Klaudia), robiła imprezę urodzinową. Ale mama, jak to moja mama, powiedziała, że mam iść więc, no co tu dużo mówić; po prostu poszłam. Dostała piękny bukiecik róż więc, nie narzekała. :) Co do imprezy, było tam ok. 11 osób z mojej klasy oraz kilka z kuzynostwa. Ogólnie mówiąc było fajnie, granie w: ,,Pytanie lub zadanie'', wygłupy, granie w piłkę, pogaduchy, pogaduchy, zabawa. Poznałam jej bardzo sympatyczną kuzynkę Dominikę, która nawet chociaż jest od nas o 3 lata starsza, można było z nią spokojnie porozmawiać, powygłupiać, pośmiać. Byli także dwaj kuzyni, jeden w wieku Dominiki, ale tego to już przepraszam, ale nie skomentuję. ;)
Niedziela - była także całkiem OK, dniem. Obudziłam się ok. 7, ale przeżyłam to, 9.15 byłam już przy szkole ponieważ jechałam z delegacją ze szkoły do Wadowic, w dniu rocznicy urodzin Jana Pawła II, z zebraniem wszystkich szkół w Polsce, właśnie na rynku w Wadowicach. Zrobiłam kilkanaście zdjęć bo rynek, a przede wszystkim Katedra Rynkowska, była bardzo fotogeniczna. Ogólnie to myślałam, że będzie gorzej więc, na prawdę było chyba mogę użyć tego słowa - spoko. ;))
(zdj jutro obiecuję!)

A Wy jak spędziliście ten weekend? Też tak fajnie, czy się nudziliście?

Ciągle pada!

Hei!
Mam dosyć tego, że cały czas narzekam... Ale wczoraj ani przedwczoraj posta nie mogłam zrobić bo nie miałam zdjęć.., po za tym od kilku dni pada deszcz! Dziś na tyle mocno padało, że moje buty mi przemokły do suchej nitki! A najlepsze jest w tym to, że miałam parasol tuż nad czubkiem głowy. Trudniej mi się pracuję, bo aparatu obecnie nie mam, ponieważ stary jest zepsuty, ale najprawdopodobniej dostanę od mamy nowy! ;)
Nie mogę się doczekać, ponieważ tak na prawdę na blogu dobrych zdjęć nie było hoho, i jeszcze więcej. Ale to się zmieni. Jeszcze w maju wytrzymam i zdjęcia będę robić moim telefonem. No cóż, makro z komórki musi mi wystarczyć. Ale najchętniej chciałabym mieć już go na wycieczkę, haha. Jeśli chodzi o oceny to jakoś sobie radzę. 2, 3 dodatkowe oceny, lub po prostu oceny ze sprawdzianu na 5, i po sprawie. Muszę mieć ten pasek i dam sobie radę, nie ma co, mówić lub nawet myśleć inaczej!
Brzuszki?! Tak, ostatnio polubiłam brzuszki. Robić je na czas czy coś. Na wf-ie miałam ostatnio ze sprawności np. przez robienie brzuszków, klaskanie pod kolanem oraz skok w dal z miejsca. Najlepiej wyszły mi brzuszki, ale z nieszczęsnymi klaśnięciami zostałam w tyle.
Zamiana... Muszę iść do inter sportu, bo zamiast rolek chyba kupuję tam coś innego.. Jeszcze nie wiem co, ale za niedługo się dowiem ja oraz Wy po mnie. xo
(zdjęcia dodam jutro!)

A Wasz dzień jak wyglądał?
Jak Wam idzie teraz w szkole? Też musicie nadrobić niektóre oceny?!

Ostatnie poprawki...

Heii!
Ostatnio nie pisałam... Teraz muszę się sprężyć z ostatnimi poprawami, ponieważ jak już pisałam 29 maja mam wycieczkę klasową do Wrocławia. A 26 maja mam Dzień Mamy! Czas do poprawiania mam chyba jeszcze jakieś 2 tygodnie, więc mało. ;| Wszystko ostatnio mi się w szkole nie udaję. Muszę poprawić matematykę, polski (za zadanie), przyrodę.
Cały czas ostatnio podliczam średnią, bo na koniec muszę mieć 5,0!
Myślę, że dam radę, ale pod koniec maja mają już podawać nauczyciele proponowane oceny! Myślę, że mi się uda, ale nie obiecuję, że będę miała co drugi dzień posty. Postaram się tak co 3, 4. Już mam powoli tego dosyć. -,- Jeszcze nie mogę się zbytnio rozpisywać bo dziś (tak w sobotę) mam dodatkowy angielski. W szkole. 

Miłego Dnia!!! :*
Wy też macie takie tempo z nauką, przez poprawianie?

Maj! A wraz z nim nowe posty! I tym razem więcej w ilości...

Heii! :*
Trzy posty w kwietniu to była moja kompletna porażka, wiem. 
Ostatnio (teraz chodzi mi o maj) mamy sprawdzian, lub kartkówkę, a z moją organizacją jest słabo. W szkole miałam 4 lekcje, bo był apel i GOPR, o górach. Więc luz, bo na 4 miałam kółko. Po lekcjach odwiedziłam babcię. Najpierw z mamą byłam w galerii po rolki, ale odbiorę je za tydzień. Myślałam już jaki post tematyczny zrobić, ale jeszcze nie wiem, haha. ;)
Jutro na pewno zmienię nagłówek, na inny, i myślę, że zmienię też czcionkę napisu ,,Gabriela Moments''. W czerwcu planuję kupić aparat pentax, ponieważ jest bardzo fajny a nie jest za drogi. :) Jeśli chodzi o wycieczki, to się bardzo bardzo cieszę, że w maju jedziemy na 2 dni do Wrocławia. Ale jedyny minus tej wycieczki jest 15-osobowy pokój chyba z wszystkimi dziewczynami z klasy, haha. To będzie długa noc. Ba! Na pewno... Ale mam nadzieję, że łazienek będzie przynajmniej 5, bo to by dopiero byłaby straszna masakra. Uwielbiam zwiedzać miasta, podziwiać nowe miejsca.., Tymbardziej ze znajomymi. ;)